Sonbahar Kredileri ve Avantajları Nelerdir? Öğrenelim

Sonbahar Kredileri ve Avantajları Nelerdir? Öğrenelim

Merhaba arkadaşlar, Sonbahar geldi havalar soğudu her yıl olduğu gibi bankalar sonbahar kredilerini sunmaya başladılar. Reklam ve haberlerde bankaların sonbahar kredilerine başladığını görmekteyiz. Her banka yeni müşteriler edinmek için kampanyalar hazırlar bu yılda sonbahar kredilerinin avantajlarını duyurdu. Şimdi bu sonbahar kredisi veren bankaları ve sundukları avantajları inceleyelim.

Hangi Bankalar Sonbahar Kredileri Sunuyor?
Gerek telefonlarınıza gerek mail adreslerinize bankalardan bilgi geliyor. Bu bilgilerde gönderen banka sonbahar kredileri hakkında detaylı bilgi veriyor ilgilenen kişilerde sonbahar kredilerine başvurabiliyor.

Vakıf bank Sonbahar Kredisi: Sonbahar kredisi çekmek isteyen kişileri vakıf bank uygun avantajlarla bekliyor. Sonbahar kredisi her ihtiyacınızı karşılayacak cinsten emekliler,kamu personelleri ve özel sektörde çalışanlar vakıf bank şubelerine giderek yada sms yoluyla başvurabiliyorlar.Vakıf bankın sonbahar kredisine sms le başvurmak için, cep telefonunuzun mesaj bölümüne giriyorsunuz, aralarında boşluk bırakarak KREDI, TC KİMLİK NUMARANIZI ve AYLIK GELİRİNİZİ yazarak 5724 numarasına mesaj atabilirsiniz.Vakıf bank sonbahar kredisini ödeme seçenekleriniz şu şekildedir. 3 ay ödemesiz dönemli eşit taksitli – 3 ayda bir eşit taksitli – aylık eşit taksitli –  azalan taksitli – artan taksitli – son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli seçenekleriyle geri ödeyebilirsiniz. Vakıf bank sonbahar kredi özelliklerini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Vakıf bank kredisinin özellikleri: Sonbahar kredisini kullananlara şu hakları sunuyor.
a- Sonbahar kredisi için başvuranlara başta kefil şartı aranmıyor ama bazı gereken durumlarda şubeler kefil isteyebiliyorlar.
b- Müşteri geliri ve skor bilgileri kapsamında artan taksit uygulaması vakıf bankası tarafından değerlendirilir.
c- Vakıf bankası istediği zaman kredi kullandırım şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.
d- Sonbahar kredisi kampanya süresince alınacak faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.
Vakıf bankasının sunmuş olduğu yukarıda anlattığımız sonbahar kredisi hakkında detaylı bilgiyi vakıf bank şubelerinden yada www.vakifbank.com.tr/sonbahar-kredisi.aspx?pageID=2423&utm_source=Google&utm_medium=Search&utm_campaign=Sonbahar_kredisi_09.17&gclid=CjwKCAjwgvfOBRB7EiwAeP7ehmaDUCRCUBS7s_nazf3_GkonGfqg9SopEhyvKmj8dyInbHDnweI28RoC1DUQAvD_BwE adresinden öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi: Garanti bankası müşterilerine sonbahar kredi imkanı sağlayarak yanlarında oluyor. 2 yıla varan  %1,29’dan başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç sahiplerine bu fırsatı sunuyor. Sonbahar kredisine başvurmak için garanti cep yada garanti internet servisini kullanabilirsiniz.Garanti internet bankacılığından başvurmak için www.sube.garanti.com.tr/isube/login/login/passwordentrypersonal-dpl-tr?site=1&functionCode=18&p=15000.00;12 adresini kullanabilirsiniz.
Garanti bankası sonbahar kredisine başvuru formu kullanarak başvurmak için www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/ssl/basvuru.page#calcContent=UID5522769 adresini inceleyebilirsiniz. Garanti bankası sonbahar kredisi özelliklerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz.

a- Garanti bankası sonbahar kredisi 3 ay ile 2 yıl arasında vadelendirilmektedir.
b- Garanti cep ve garanti intrernetten sonbahar kredisine başvuranlar banka tarafından onaylanan miktar kadar kredi kullanabilirler.
c- Maaş müşterisi olmayan kişilerin sonbahar kredi limiti 25 000 dir.
Garanti bankası sonbahar kredisi hakkında detaylı bilgiyi www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/ihtiyac-kredisi-kampanyasi.page?gbid1=726385&gclid=CjwKCAjwgvfOBRB7EiwAeP7ehq4OOgJrk1fWfCA6h1w8cZfpagzdnVILdbrrs5_p1_jrIQuWFgXmUxoCbwgQAvD_BwE#calcContent=UID29307df adresinden öğrenebilirsiniz.

Finans Bank Sonbahar Kredisi: Finans bank mevsimlerden sonbahara girdiğimiz bu aylarda her bankanın olduğu gibi sonbahar kredisi imkanını müşterilerine duyurdu. öncelikle finans bank sonbahar kredisini aşağıdaki tabloda inceleyelim.

Finans bank sonbahar kredisi özelliklerini inceleyelim;
a- Sonbahar kredisi kampanyasının geçerliliği  30/11/2017 tarihine kadardır.
b- Sonbahar  kredisi 3 ay ertemeli ihtiyacınızı kapsamaktadır.
c- Sonbahar  kredisine mesajla başvurmak için TC Kimlik numaranızı 5030 a mesaj atmanız yeterlidir.
d- Finans bank sonbahar kredisi şart olarak hayat sigortası yaptırmanızı istemektedir.
Finans bank sonbahar kredisi hakkında detaylı bilgiyi www.qnbfinansbank.com/krediler/ihtiyac/kredikolay-ihtiyac/sonbahar-kredisi.aspx adresinden ediinebilirsiniz:

İLGİLİ:  KOSGEB Mülakatları İçin Tavsiyeler

ING Bank Sonbahar Kredisi: ING Bank sonbahar kredisi ile müşterilerinin kışlık ihtiyaçlarını karşılamaları için destek oluyor.Sonbahar kredisi taksit tablosunu aşağıda inceleyebilirsiniz.

ING Bank sonbahar kredisi kampanyası özelliklerini inceleyecek olursak;
a- Sonbahar kredisine 7 000 tl ye 99 tl den başlayan taksitlerle sahip olabilirsiniz.
b- Sonbahar kredisinin en üst limiti 14 000 tl dir.
c- Sonbahar kredisine başvurduğunuzda dosya masraf ücreti 99 tl dir.
d- Sonbahar kredisi 24 ile 60 ay vadesi kapsamındadır.
e- Sonbahar kredisinin kampanya faiz oranı 100 de 1.17 dir.
ING Bank sonbahar kredisinin maliyet raporunu aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz.

İNG Bank sonbahar kredisi hakkında tüm detaylı bilgiye www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/sonbahar-kredisi adresinden sahip olabilirsiniz.

İş Bankası Sonbahar Kredisi: İş bankası müşterilerine uyacak bir sonbahar kredisi imkanı sundu. Bu Sonbahar kredisini 12 ay vadeli ve 36 ay vadeli olarak ikiye ayırdı. 12 ay ve 36 ay vadeli sonbahar kredi kampanyasını inceleyecek olursak;
İş bankası 12 ay vadeli sonbahar kredisi: 
a- 5000 tl lik sonbahar kredisine başvurduğunuzda 100 de 0.95 faiz oranıyla hesaplandığında aylık 448 tl ödüyorsunuz.
b- Sonbahar kredisinde tahsis ücreti olarak 25 tl, toplamdaki geri ödeme ise 5.403 tl oluyor.

İş bankası 36 ay vadeli sonbahar kredisi:
a- sonbahar kredisinde 36 ay vadedeki oranlar 100 de 1.15 faiz oranıyla değerlendiriliyor.
b- Sigorta primleri yaşa göre değiştiği için hesaplamalara dahil değildir.
c- 10 000 tl sonbahar kredi başvurusu yaptığımızda 36 ay vadede 100 de 1.15 faiz oranı hesaplandığında aylık 364 tl ödüyoruz.
d- Geri ödeme toplam olarak tahsis ücreti 50 tl olmakla beraber 12.806 tl ediyor.
İş bankası sonbahar kredisine hemen başvurabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında telefonunuza mesaj yoluyla bilgi gelecektir.

Evet arkadaşlar hayatta hepimizin her an maddi güce ihtiyacımız oluyor. Bankalarımızda sağ olsun herkesin ihtiyacına göre imkanlar sunuyor. Eylül ayının girmesiyle havalar soğudu kışlık ihtiyaçlarımız olacak aylık gelirimiz geçimizi zorluyor olabilir. İşte bu yüzden bankaların bizlere sunmuş olduğu sonbahar kredilerini ihtiyacımız doğrultusunda tercih etmektir.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 5,00 dışında5)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*