Peşinatsız Taksitle Araba Veren Galeriler

Günümüzde peşinatsız taksitle araba veren oto galeriler oldukça arttı. Bunun yanı sıra bir birinden güzel araçları barındıran arabalara kredi çekerek ve senetle alış yaparak sahip olmamız mümkünde olmaktadır. Kendi arabasına kira öder gibi sahip olmak isteyenlerin en çok aradığı araba şekli olan vadeli araba seçenekleri sayesinde herkes yeni bir araç sahibi olmak için yarışmaya başlıyor. Bir örnek vermek gerekir ise İstanbul’un Bağcılar ilçesinde en çok araç arayanların ilanlarına yer verilen taksitle araç satışı sitelerine her gün binlerce ziyaretçi giriş yapmaktadır. Bunun yanı sıra en kaliteli hizmeti veren firmaları seçerek taksitle alabileceğimiz araç ilanlarına ulaşabiliyor, ister senet yaparak, ister iseniz’de banka kredisi kullanarak bu arabalara hızlıca sahip olabiliyorsunuz.

Neden bu araçlar senetle alınır ? sorularına ise kısaca yanıt bulabilecek, kredi çekemedim derdinize son vereceksiniz. Nerede olur iseniz olun senetle vasıta almanız kolaylaşacak ve sizlerde bir araba sahibi olabileceksiniz. Peşinat istemeden senetle araba veren galericileri bulmanız oldukça zordur. Her galerici sizde en az aracın yarı fiyatını yada %25 gibi bir bölümünü peşin alarak vade uygulamaktadır. Bildiğiniz üzere Türkiye genelinde binlerce galericiler sitesi bulunmakta ve sizlere her biri farklı vade farkı ile araba satışı gerçekleştirir. Bu yüzde araba almadan önce tüm oto galericileri incelemenizi önerir, en uygun vade yapan oto galeri firması ile anlaşma yapmanızı tavsiye ederiz.

Senetle Araç Almak için Neler Gerekir ?

Öncelikle alacağınız arabayı İnternet ortamındaki galericileri gezerek beğenmek ve daha sonrasında tüm detaylı bilgileri satın alacağınız galericiye sormaktır. Gereken bilgiyi aldıktan sonra almak istediğiniz arabayı yerine giderek görmeli ve araç başında pazarlığınızı yapmalısınız. Araç almaya gitmeden önce aradığınız galericinin senetle araç satışı yaptığından emin olarak gitmeniz sizin için daha mantıklı ve avantajlı olacaktır. Tüm araç satışı yapan galericiler senetle araç satışı yapmadığı için bu yolu izlemeniz size doğru yolu takip etmeniz açısından önem arz etmektedir. Dilediğiniz bir oto galericiden araç almak istediğiniz zaman yanınızda bulunması gereken bazı belge ve bilgiler şu şekildedir:

  • Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartınız
  • İkametgah Kağıdınız ( Muhtardan Alınacak )
  • Siciliniz çok bozuk ise çok nadir olarak ( 1 Kefil )
  • Ödediğiniz size ait bir fatura
  • Yanınızda araç satışı için bir miktar para ( Rehin ücreti & Satış için )
  • Trafik sigortası için bir acente ile anlaşma
  • İsteğinize bağlı kasko hazırlığı
İLGİLİ:  Çiftçi Kredisi ( Tarım Kredisi ) Almak İsteyenler için Gereken Bilgiler

Yukarıda belirttiğimiz bazı maddeler araç satışı sonrası güvenli bir şekilde trafiğe çıkmanız açısından sıraladığımız maddelerdir. Belirttiğimiz maddeler dışında ekstra bir işlem yapmanız gerekmez ve aracınızı aldıktan sonra rahatlıkla evinize doğru yola koyulabilirsiniz. İstanbul genelinde ve tüm büyük şehirlerde yer alan oto ilanlarına ulaştıktan sonra belirli bir peşinat ayarlayarak araç sahibi olmanız kolaylaşacaktır.

Sizin için gereken tüm bilgileri sunduğumuz sitemiz sayesinde diğer tüm konular hakkında bizlere ulaşarak bilgi alabilir, merak ettiğiniz diğer konular için bizlerden cevap alarak aklınıza takılan tüm soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz. Kredi çekmeden araç sahibi olmak istiyorum, diyen milyonlarca insan arasında sizde yer alıyor iseniz senetle alabileceğiniz alternatif galericilere ulaşmak için güncel olarak taksitle araç sektörünü takip etmeniz fayda sağlayacaktır.

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 puan, ortalama: 4,00 dışında5)

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*